Професор кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Андрій Ткаченко прочитав гостьову лекцію
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-3.png)
Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна традиційно забезпечує реалізацію декількох важливих освітніх компонентів в структурі освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії університету. Однією із таких дисциплін є курс «Моніторинг якості вищої освіти: вітчизняна та зарубіжна практика», що покликаний сформувати в майбутніх викладачів комплекс знань і вмінь щодо концептуальних засад, технологічних аспектів та інструментального забезпечення моніторингу якості освіти у вищій школі. Актуальність даної тематики спонукала відповідну методичну співпрацю між полтавськими вишами.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-1.png)
Цими днями на запрошення Полтавського державного медичного університету професор Андрій Ткаченко виступив перед його науково-педагогічними працівниками з лекцією «Види та функції моніторингу вищої освіти, засоби його здійснення».