Презентація академічних можливостей для здобувачів освіти в Полтавському національному педагогічному університеті
9 листопада 2023 року в Полтавському національному педагогічному університеті пройшла презентація академічних можливостей для здобувачів освіти, яку провів Дмитро Лобода, начальник навчально-методичного відділу університету.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/22-2-1024x768-1.jpg)
До презентації долучились і студенти першого та другого рівня вищої освіти спеціальностей 014.15 Середня освіта (Природничі науки) та 101 Екологія, які були ознайомлені зі стипендіальною програмою «Завтра.UA», що реалізується фондом Віктора Пінчука, а також з історією заснування та розвитку програми. Дмитро Лобода розповів студентам як подати заявку на участь та про пакет необхідних документів.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/11-3-1024x576-1.jpg)
Владислав Ганнущенко, головний фахівець відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків, розповів слухачам лекції про можливість участі у міжнародній академічній мобільності в рамках програми Erasmus+ та укладення міжінституційних угод з закордонними вишами. Студенти отримали інформацію про університети, які мають партнерські відносини з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка в рамках програми Erasmus+ ЄС, а також основні вимоги до учасників програми міжнародної академічної мобільності.
Дякуємо організаторам за запрошення на презентацію!