Представлення першого курсу
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/1.jpg)
28 вересня 2023 року на факультеті природничих наук та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувся традиційний захід – представлення першого курсу.
На початку заходу присутні вшанували захисників та захисниць, які, нажаль, поповнили військо небесне.
Декан факультету природничих наук та менеджменту Сергій Анатолійович Новописьменний виступив з вітальним словом: «Ми – сильні духом, ми – сильна нація, нас не подолати! Я бачив очі першого курсу, які горіли, коли вони вперше прийшли до університету, не знаючи що робити і в чому себе проявити, але пройшовши декілька тижнів навчання, всі як один знайшли себе. Я впевнений, що з вас вийдуть чудові фахівці».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2.jpg)
Учасники поділилися на 3 команди – «Гранат», «Червʼячки» та «Алхіміки». На початку презентували спільний номер – вальс, і потім розпочали знайомство.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/3.jpg)
Першими себе представили студенти команди «Алхіміки». Вони показали присутнім весь спектр емоцій, які можна пережити знаючи закони хімії.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/4.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/5.jpg)
Далі команда «Гранат», презентувала свої таланти та переконала глядачів, що за такий короткий час, можна показати різносторонність кожного з учасників, але натомість бути одним цілим з іншими.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/6.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/7.jpg)
Останніми представили себе «Черв’ячки». Студенти змогла підкорити серця наших дорогих гостей своєю подачею та харизмою, оригінальністю ідей і смішними історіями з життя студентів.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/8.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/9.jpg)
Наприкінці заходу, всі команди нагородили грамотами за участь та солодкими подарунками, адже хочеться щоб перший курс запам’ятав, що студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/10.jpg)