Освітньо-профорієнтаційний захід: «Менеджмент- це наука та мистецтво досягати успіху. Open Space»
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-2.png)
22 вересня 2023 р. на базі Ботанічного саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбувся освітньо-профорієнтаційний захід: «Менеджмент – це наука та мистецтво досягати успіху. Open Space», ініціатором якого виступила кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-1.png)
У заході узяли участь представники учнівської молоді закладів вищої, загальної середньої освіти і закладів позашкільної освіти, батьки, педагогічні колективи полтавських загальноосвітніх шкіл, закладів позашкільної освіти, викладачі ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-1.png)
Під час заходу викладачі кафедри насамперед познайомили учасників з можливостями, які відкриваються для здобувачів освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітніми програмами, умовами та матеріально-технічним забезпеченням і додатковими можливостями для студентів та дозвілля.
Крім того, учасники заходу мали можливість особисто поспілкуватися із викладачами кафедри та поставити найбільш хвилюючі питання.