Лекція «Перспективи інтродукції та культивування субтропічних плодових культур в лісостеповій зоні України»
16 березня 2023 року в рамках тижня факультету природничих наук та менеджменту на кафедрі ботаніки, екології та методики навчання біології на платформі ZOOM відбулася лекція «Перспективи інтродукції та культивування субтропічних плодових культур в лісостеповій зоні України», яку провів кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Володимир Красовський. На лекції були присутні студенти та викладачі факультету природничих наук та менеджменту.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-6-1024x461.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-2-1024x461.jpg)
Лектором було представлено закриту колекцію субтропічних плодових культур Хорольського ботанічного саду. Цікавою виявилась інформація про технологію вирощування субтропічних культур в помірному кліматі Лісостепу України. Студенти та викладачі мали змогу ознайомилися з науковою роботою, що проводиться на базі Хорольського ботанічного саду.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-2-1024x461.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-4-1024x461.jpg)
Доволі цікавими виявилися особливості культивування хурми, гранатника, інжиру, азиміни, мигдалю та фісташки. Захід був надзвичайно пізнавальним та інформативним, дякуємо Володимиру Васильовичу за цікаву лекцію.