Кафедра ботаніки, екології та методики навчання біології – учасники університетського заходу «Фестиваль професій»
3 березня у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся профорієнтаційний захід у форматі Дня відкритих дверей «Фестиваль професій». Кафедра ботаніки, екології та методики навчання біології факультету природничих наук та менеджменту доєдналась до заходу, представивши роботу біологічного гуртка кафедри.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230304_080537_044-1024x768.jpg)
Майбутні абітурієнти мали змогу спостерігати за роботою студентів спеціальностей Екологія та Середня освіта (Природничі науки) під час досліджень постійних ботанічних препаратів за допомогою електронних мікроскопів, мали змогу ознайомитись з навчальним гербарієм, який використовується студентами в освітньому процесі.
Кафедра ботаніки, екології та методики навчання біології запрошує майбутніх абітурієнтів на навчання для здобуття спеціальностей 101 Екологія та 014.15 Середня освіта (Природничі науки).