Науково-педагогічні працівники кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна та студенти – учасники заходу «Протимінна безпека»
27 лютого 2023 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся захід «Протимінна безпека», метою якого стало проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи для освітян, кураторів академічних груп та студентів факультету природничих наук та менеджменту, з питань безпеки життєдіяльності, правил поводження з невідомими предметами та вибуховими пристроями.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1.jpg)
Після повномасштабного вторгнення росії, проблема мін і вибухонебезпечних залишків війни набула особливої гостроти. Задля попередження нещасних випадків, актуальність проведення просвітницьких заходів з даного питання стає вкрай необхідним, адже ці знання можуть врятувати не одне життя.
Особливе зацікавлення учасників заходу викликала наочна демонстрація військовим фахівцем вибухонебезпечних пристроїв та пояснення специфіки їхньої уражуючої дії.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2.jpg)
Практична цінність даного заходу полягає у тому, що викладачі та студенти набули додаткових знань, необхідних для забезпечення особистої безпеки, знання безпекових правил поводження із вибухонебезпечними пристроями та вибухонебезпечними предметами задля збереження власного життя та унеможливлення нещасних випадків.