Шановна, Марино Вікторівно!
Прийміть найщиріші вітання від студентів природничого факультету з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-2-1024x768.jpg)
Сьогодні Ви, шановна Марино Вікторівно, визнаний лідер усього університетського колективу – від студента до професора. Впевнені, що своє призначення Ви сприймаєте, як вияв великої довіри і водночас велику відповідальність за тих, хто працює і вчиться поряд з Вами. Ми, студенти, переконані, що Ви – ректор – професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не лише досягнення, але й проблеми освітян, і трохи романтик, окрилений надією й упевненістю на достойне майбутнє очолюваного Вами колективу.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-2-1024x768.jpg)
Бажаємо і надалі зберігати та примножувати традиції нашого університету, сприяти прогресу наукової думки, робити вагомий внесок у розвиток української вищої школи.