Неймовірні емоції! Сьогодні провели весняну акцію з благоустрою території навчальної лабораторії “Ботанічний сад”
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/9.jpg)
Наша команда природничого факультету: викладачі, студенти та лаборанти кафедри біології та основи здоров’я людини С. Новописьменний, В. Паляниця; І. Коритько, лаборанти кафедри ботанiки, екології та методики викладання бiологii І.Котляревська, О. Безкоровайна, співробітники лабораторії А. Дзюбаненко, Н.Шара, М.Новікова, О.Воскресенська, Д.Плакіда, О.Шостак – висадили саджанці сосен для укріплення берегових схилів ставка, прибрали повалені дерева та сухостій трави.ПIКЛУЙМОСЯ ПРО КОРОЛЕНКIВСЬКУ РОДИНУ РАЗОМ!
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/10.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/11.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/12.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/13.jpg)