Постдок Університету Порту (Португалія) прочитав лекцію для майбутніх учителів хімії

15 березня 2021 р. кандидат хімічних наук, постдок Університету Порту (Португалія) Володимир Ткач прочитав лекцію на тему «Хімічна освіта в Бразилії» в онлайн-форматі для здобувачів освітньої програми «Середня освіта (Хімія)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів. Захід відбувся згідно з планом заходів тижня природничого факультету.

Лектор розкрив особливості хімічної освіти в Бразилії, наводив приклади цікавих задач з органічної хімії та хімії елементів, прикладного застосування окисно-відновних реакцій. Особливе зацікавлення аудиторії викликали зразки оригінальних задач, що вирішуються через переосмислення текстів відомих пісень із точки зору хімічних речовин або процесів.

Методичні підходи у навчанні хімії, про які йшлися на лекції, спонукали майбутніх учителів хімії до їхньої апробації у практичній діяльності. Студенти відзначили, що онлайн-лекція видалася для них цікавою і пізнавальною.