Участь в міжнародному проєкті з Нідерландським університетом Viaa University магістрантки освітньої програми «Середня освіта (Природничі науки)
6 лютого 2024 року магістрантка факультету природничих наук та менеджменту спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) Вікторія ПРОХОРЕНКО стала учасницею проєкту Teaching Across Boarders. Під час заняття з онлайн-групою студентка мала можливість познайомитись з учасниками з різних країн світу та дізнатись, як організована система освіти в інших країнах.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/image4.png)
Зустріч відбулась на платформі Microsoft Teams за участі представників з Нідерландів, Туреччини та України. Студентка розповіла про переваги та недоліки освіти в Україні та про свій цікавий власний шлях в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/image2.png)
Досить цікаво почути думку про погляди на освіту від інших людей та поділитися своїми ідеями. Вивчення освіти в інших частинах світу є цінним досвідом для студентів. Дякуємо організаторам за проєкт ! Знайомимось далі!