Засідання робочої групи з освітньої-програми «Екологія» другого (магістерського) рівня
9 березня 2022 року відбулось засідання робочої групи щодо оновлення та покращення освітньо-професійної програми «Екологія» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Олеся Ханнанова, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології,гарант освітньо-професійної програми під час зустрічі відмітила, що результати опитування здобувачів освіти щодо якості освітньої-професійної програми «Екологія» щодо відповідності змісту освітньо-професійної програми їхнім очікуванням є задовільними, студенти дали позитивну оцінку якості змістової складової освітньої програми та вважають обсяг практичної підготовки достатнім. Гарант відмітила, що в цілому результати анкетування свідчать про достатньо високий рівень якості освітньої програми.
Під час зустрічі гарант запропонувала робочій групі внести зміни задля забезпечення систематичного оновлення освітньої програми щоб гарантувати підсилення фахових компетентностей здобувачів за відповідним освітнім рівнем.
Тетяна Шкура запропонувала ввести ОК «Природоохоронний контроль та екологічне інспектування» (ОК 09) обсягом 3 кредити. Дана пропозиція була підтримана Людмилою Гомлею, яка запропонувала також ввести ОК «Інноваційні технології в екології та оптимізація природокористування» (ОК 10) обсягом 4 кредити. Викладачі наголосили, що нові освітні компоненти у майбутньому допоможуть сформувати у здобувачів навички, які підтримуватимуть рівень знань конкурентоспроможним для ринку праці в регіоні. Членкиня робочої групи, стейкголдер Ірина Черкаська, директор Комунальної установи природно-заповідного фонду Регіональний ландшафтний парк «Диканський» Полтавської обласної ради підтримала пропозицію щодо відповідного вдосконалення ОП та зауважила, що введення таких ОК дасть змогу додатково посилити теоретичні знання та практичні навички майбутніх фахівців-екологів, які необхідні для повноцінної роботи в ПЗФ.
Вікторія Черних та Сергій Федорус, студенти групи ПЕ-56 даної освітньої-професійної програми відмітили позитивні зміни за відповідною освітньо-професійною програмою.
Робоча група освітньо-професійної програми «Екологія» обговорили та врахували висловлені побажання щодо відповідних змін за даною ОП, що покращують підготовку висококваліфікованих фахівців екологів.
На завершення зустрічі члени робочої групи рекомендували до затвердження обговорену освітньо-професійну програму «Екологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти для студентів 2022 року набору.