Зустріч викладачів кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти з абітурієнтами спеціальності 024 Хореографія
27 березня в рамках профорієнтаційного заходу “Фестиваль професій” на день відкритих дверей у Полтавському національному університеті імені В. Г. Короленка відбулася зустріч викладачів кафедри мистецтвознавства та позашкільної освіти з абітурієнтами спеціальності 024 Хореографія. Абітурієнти мали можливість отримати інформацію стосовно майбутньої кваліфікації, умов вступу та навчання, переліку освітніх компонентів освітньо-професійної програми, відвідати майстер-клас з мистецтва балетмейстера професора кафедри Марини ПОГРЕБНЯК для підготовки до фахового іспиту. Учасники народного хореографічного колективу “Міленіум” (творча лабораторія кафедри, керівник Олена ТАРАНЦЕВА) презентували яскраву хореографічну композицію “Квітки з полонини”.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-29_10-00-42.jpg)