Розпочався передзахист кваліфікаційних робіт магістрантів-менеджерів
Магістр – другий освітній рівень, який дає змогу сучасній молоді з загальним базисом знань, отриманих на бакалавраті, стати професіоналом в певному напрямку. Навчання на другому (магістерському) рівні спеціальності 073 «Менеджмент» свідчить про раціональне та креативне мислення студентів, тяжіння до наукових пізнань та удосконалення навичок проведення наукових досліджень у тісному взаємозв’язку із прикладними кейсами сучасного менеджера-управлінця.
Черговим підтвердженням цьому стали результати попереднього захисту кваліфікаційних магістерських робіт, який розпочався 16 листопада 2022 р. на кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна в режимі онлайн на платформі Zoom.
Магістранти самостійно вибравши тему, яка їх цікавила з позиції подальшої професійної діяльності, написали свої магістерські роботи та вийшли на передзахист, який відбувся з метою встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень дослідження, а також дотримання принципів академічної доброчесності.
Наставницька команда у складі докторки педагогічних наук, доцентки, завідувачки кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Олени Жданової-Неділько та керівників магістерських робіт детально розглянули широкий спектр досліджуваних питань.
Особливе зацікавлення викликали такі доповіді магістрантів:
«Управління розвитком творчого потенціалу педагогічної спільноти Полтавщини в діяльності ГО EdCamp Ukraine» (магістрантка – Олена Промська, наукова керівниця – професорка Олена Жданова-Неділько);
«Проєктна діяльність в управлінні закладом освіти» (магістрантка – Олена Цимбалюк, наукова керівниця – доцентка Ніна Пивовар);
«Мотивація педагогічних працівників щодо діяльності в інклюзивному освітньому середовищі як управлінська проблема керівника закладу загальної середньої освіти» (магістрант – Віталій Хімінець, науковий керівник – професор Андрій Ткаченко);
«Управління
системою антибулінгових заходів у закладах загальної середньої освіти» (магістрантка
– Сабріна Свічкар, наукова керівниця – кандидатка педагогічних наук, старша
викладачка кафедри Ірина Бабенко);
«Організаційно-методичні засади створення інклюзивного середовища у закладі
загальної середньої освіти» (автор – Дарина Мицик, наукова керівниця – доцентка
Алла Барбінова);
«Технологія педагогічного тестування як засіб ефективного управління освітнім процесом закладу загальної середньої освіти» (магтстрантка – Діана Μοзгοва, наукова керівниця – доцентка Алла Барбінова);
«Управління проєктуванням та впровадженням елементів конструкцій будівельних об’єктів» (магістрант – Євген Чумак, науковий керівник – доцент Сергій Школяр).
Під час передзахисту магістерських кваліфікаційних робіт з освітніх програм «Управління навчальним закладом», «Управління інноваційною діяльністю», «Управління проектами», магістри продемонстрували глибоку обізнаність у тематиці своїх досліджень, уміння виділяти основні наукові завдання і презентувати результати досліджень, а також переконливо довели, що вони оволоділи основами управлінської діяльності й готові до захисту магістерських кваліфікаційних робіт.
Подальша робота щодо заслуховування магістрантів буде продовжена наступного тижня.