Перспективи наукової співпраці між Полтавським національним педагогічним університетом та Полтавським державним медичним університетом
18 квітня 2024 р. відбулася зустріч ректорки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Марини Гриньової з представниками Полтавського державного медичного університету: доктором фармацевтичних наук, професором кафедри фармакології, клінічної фармакології та фармації Сергієм Ковальовим та кандидаткою медичних наук, доценткою кафедри фармакології Наталією Дев’яткіною.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_2-3-1024x727.jpg)
На зустрічі були присутні викладачі факультету природничих наук та менеджменту (декан – Серій Новописьменний) і факультету фізичного виховання та спорту (декан – Павло Хоменко). Під час зустрічі розглянули перспективи наукової співпраці, обміну досвідом, проведення нових науково-експериментальних досліджень, а також спільних навчальних проєктів у подальшій діяльності на основі укладеного договору про співпрацю. Багато цікавих можливостей для розвитку закладів на майбутнє відкривається у рамках зазначеної співпраці.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2.jpeg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/3.jpeg)
Завжди раді обміну досвідом між нашими установами, адже налагодження співробітництва між університетами є ключем до якісної освіти. Віримо, що ця співпраця буде результативною!