Круглий стіл “ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВАХ ПОЗАШКІЛЛЯ: ДОСВІД І ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ”
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240318_125914_125.jpg)
13 березня 2024 року в рамках тижня факультету завідувачем, професором кафедри МАРИНОЮ ПОГРЕБНЯК був організований Круглий стіл “ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВАХ ПОЗАШКІЛЛЯ: ДОСВІД І ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ” для магістрантів спеціальності 024 Хореографія – керівників хореографічних колективів міста та інших регіонів України.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240318_125913_665.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240318_125913_693.jpg)
Про досвід своєї роботи на посадах керівників і хореографів розповели ДАРІЯ СТОГНІЙ — хореограф Одеської “Alliance Dance Academy”; АННА ЖАДАН — керівник і хореограф колективу сучасної хореографії “DiStars” (м. Кам’янске); ЮЛІЯ СОБЯНІНА – керівник і хореограф колективу сучасної хореографії “PRESTIGE” (м. Полтава); БОГДАНА ГАЛАГАН – керівник і хореограф народного аматорського хореографічного колективу “ПОЗИТИВ” Градизького ЗБК; МАРЧЕНКО ВЛАДИСЛАВА – керівник і хореограф колективу сучасної хореографії “V.dance” (м. Полтава); ЮЛІЯ ДЕРУН – керівник і хореограф “ONE LIFE” Сем’янівської філії Центру культури та дозвілля ПМТГ; ОЛЕНА ГРИНЬ – керівник і хореограф колективу індійського танцю “АМРІТА” Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240318_125913_974.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_20240318_125914_010.jpg)
Учасниці КРУГЛОГО СТОЛУ розповіли про принципи організації навчально-виховної роботи у своїх колективах; методику роботи з вихованцями різних вікових категорій; навели приклади планування своєї діяльності; репертуарної політики, тощо.