У Полтавській академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського триває підготовка до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Кращі юні біологи Полтавської області занурюються не тільки в теоретичні основи біологічної науки, а й виконують практичні завдання, завдяки тісній співпраці з закладами вищої освіти м. Полтави.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image0-3.jpeg)
12 березня 2024 року на запрошення декана факультету природничих наук та менеджменту Новописьменного С.А, к.п.н., доцента кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології, голови журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в Полтавській області, на кафедру ботаніки, екології та методики навчання біології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка завітали цьогорічні переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології: Коровай Катерина, учениця 9 класу Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області (учитель Осипенко С.О.) та Котляр Світлана, учениця 10 класу Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області (учитель Левченко Я.В.).
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image1-2-scaled.jpeg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/image2-2-scaled.jpeg)
Під час візиту юних переможців вітали: професор Харченко Людмила Павлівна, доцент Гомля Людмила Миколаївна, доцент Дерев’янко Тетяна Василівна, які на основі різноманітних препаратах з гістології та ембріології мали змогу розглянути типи тканин, ембріогенез зародка (бластулу, гаструлу, три зародкових листки та інше), а також ботанічних препаратах (точку росту елодеї, кореневище та стебло злакових, півника, гарбуза, буряка).
Учасницям ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, що на початку квітня відбудеться у м. Львів, бажаємо нових досягнень та перемог !