На кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації відбувся успішний захист наукових (курсових) робіт здобувачами першого (бакалаврського) рівня освіти четвертого року навчання
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/фото1.png)
15 грудня 2023 року на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації відбувся захист наукових (курсових) робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти четвертого року навчання за ОП «Біологія» (група ПБ-44) та «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» (група ПБ-43). Захід відбувся у форматі онлайн зустрічі з членами комісії кафедри, до якої ввійшли: доц. Сергій Новописьменний, доц. Тетяна Дерев’янко, доц. Віктор Закалюжний та ст. викл. Тетяна Плужнікова.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/фото-2.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/фото3.png)
Важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців є науково-дослідна робота, яка з одного боку дозволяє реалізувати на практиці знання та навички, набуті під час вивчення дисциплін професійного спрямування, з іншого – зорієнтована на власний науковий пошук студента. Одночасно дослідницька робота є обов’язковим елементом освітнього процесу. Один із способів її реалізації – написання курсових робіт.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/фото-4.png)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/фото-5.png)
Під час захисту своїх робіт студенти продемонстрували глибоке розуміння основних біологічних понять та процесів, а також вміння визначати можливі проблеми та розробляти ефективні стратегії їх вирішення. Це свідчить про високий рівень знань та навичок, які вони отримали під час навчання, і про їх здатність застосовувати на практиці. Відповідаючи на запитання членів комісії, студенти розкрили власне бачення щодо вирішення поставлених у курсовій роботі завдань та досягнення мети.
Бажаємо здобувачам освіти подальших успіхів, наснаги та наполегливості у науковому пошуку, щоб вони могли досягти своїх мрій та реалізувати свій науково-дослідницький потенціал.