Практичне заняття на кафедрі ботаніки, екології та методики навчання біології
10 листопада 2023 року на кафедрі ботаніки, екології та методики навчання біології відбулось практичне заняття у студентів групи ПБ-34 спеціальності 091 Біологія, яке провела ас. кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Вікторія Рокотянська.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_0966-scaled.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_0961-scaled.jpg)
Під час проведення практичних занять з дисципліни «Мікробіологія» студентки мають змогу власноручно проводити лабораторні досліди з виготовлення штучних поживних середовищ, підселення на них колоній бактерій та мікроорганізмів, дослідження їх після вирощування, виявлення специфічних видів мікроорганізмів у повітрі, воді пилі та ін. У ході проведення практичних занять з дисципліни студентки факультету природничих наук та менеджменту Марія Мильченко, Надія Бричка, Владислава Крайник, Вікторія Ільків, Марія Отрішко мають змогу вдосконалювати набуті на лекціях знання та апробувати їх на практиці.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_0959-scaled.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_0963-scaled.jpg)