Виставка «Іриси-аристократи»
13 червня 2023 року викладачі та співробітники кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології у рамках співпраці з Полтавським державним аграрним університетом та Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського, відвідали виставку ірисів Spuria із колекції селекціонерки Алли Черногуз, яка є оригінатором різноманітних сортів ірисів, засновницею ГО «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ІРИСУ (УСІ)», головою Правління УСІ 2010-2018 рр., лауреатом Премії Полтавської обласної ради імені Олени Байрак (2021).
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/апмрио.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/ром.jpg)
Вітальне слово до гостей заходу виголосили доктор біологічних наук, професор кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології Світлана Гапон, а також Віктор Самородов – доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування Полтавського державного аграрного університету, заслужений винахідник України.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/жщод.jpg)
Неймовірно цікавою була розповідь від Алли Михайлівни про її власну колекцію різноманітних сортів ірисів, а також про особливості їх реєстрації за кордоном, адже даною справою пані Алла займається уже більше, ніж 20 років.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/олиб.jpg)
Колектив кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології виносить щиру вдячність співробітникам музею за запрошення та можливість долучитися до цікавого заходу. Радіємо співпраці та бажаємо подальших звершень Аллі Михайлівні!