Профорієнтаційний захід «Командотворення» на кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна
27 березня 2023 р. у рамках профорієнтаційного заходу «Фестиваль професій» у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна провела тренінг-практикум «Командотворення».
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/fgdfgdfg.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/hjkhjkh.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Untitled.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/gsgs.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/q.jpg)
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/sdsd.jpg)
Під час тренінгу викладачі кафедри насамперед познайомили учасників з можливостями, які відкриваються для здобувачів освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітніми програмами, умовами та матеріально-технічним забезпеченням і додатковими можливостями для студентів та дозвілля.
В результаті інтерактиву учасники мали змогу детально познайомитися із системою заходів для можливого формування та розвитку груп до рівня команд з високою продуктивністю праці та конструктивністю взаємин.
Крім того, абітурієнти мали можливість особисто поспілкуватися із викладачами кафедри та поставити найбільш хвилюючі питання.