Відбулося міське свято юних натуралістів «Свято у світі птахів»
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-20-1024x768.jpg)
14 березня 2023 р. відбулося міське свято юних натуралістів «Свято у світі птахів». Захід, який відбувається 45 років поспіль, традиційно присвятили весняним міграціям птахів. Організатори заходу: кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка й Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (ОБЛЕНЦУМ).
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-18-768x1024.jpg)
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-15-1024x768.jpg)
У конкурсному журі працювали представники ОБЛЕНЦУМ і викладачі кафедри Віктор Закалюжний та Андрій Коваль. Переможців визначали у таких номінаціях: «Тематичний малюнок», «Годівниця для птахів», «Штучна гніздівля для птахів». Конкурс спрямований на розвиток та поглиблення в учнів еколого-натуралістичних знань про птахів та практичних вмінь із виготовлення гніздівель і годівниць. Участь у конкурсах взяли представники більше 30 полтавських шкіл.