Вебінар “Пізнаємо природу: навчально-методичне забезпечення курсу”
14 березня відбувся вебінар природничої освіти на тему “Пізнаємо природу: навчально-методичне забезпечення курсу”, лектором якого виступила Коршевнюк Тетяна Валеріївна кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230315_112328_826-1024x473.jpg)
На заході були дистанційно присутні викладачі кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології: проф. Дяченко-Богун М. М, доц. Шкура Т. В., ас. Рокотянська В. О. та ас. Орловський О. В. Лектор розкрила тему актуальну в контексті сучасної шкільної освіти тему щодо особливостей використання підручників НУШ.
![](http://nature.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230315_112320_970-1024x473.jpg)
Лектор висвітлила актуальні підходи до створення і побудови сучасного підручника, якості його змісту та структурних складових, іноваційні підходи до сучасної навчальної книги, а також розглянула питання його навчальних, формувальних і виховних можливостей. Особливу увагу було приділено важливості налагодження ефективної взаємодії у системі “учитель-учень-підручник». Щиро вдячні організатору заходу за змістовну лекцію.