Кафедра педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна долучилася до ІV Конкурсу інноваційних бізнес-ідей та проєктів «Бої стартапів: інновації та управління ними»

29 листопада 2022 р. у рамках триденної науково-дослідної сесії відбувся фінал ІV Конкурсу інноваційних бізнес-ідей та проєктів «Бої стартапів: інновації та управління ними», організатором якого виступив Київський університет імені Бориса Грінченка. Конкурс об’єднав креативних і цілеспрямованих студентів різних спеціальностей та різних університетів. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 6 проєктів. Свою роботу представляла і студентка спеціальності «Менеджмент» (Управління навчальним закладом) Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Євгенія Маслей «Приватний дитячий садочок “Академія розвитку”» (керівниця – кандидатка економічних наук Інна  Іщенко).

Такі мотиваційні конкурси спонукають студентів до постійного розвитку. Такі заходи дозволяють застосовувати практичні навички, сприяють успішному обміну здосвідом та втіленню нових креативних ідей!